yeni
YENİ HABER
GÜNDEM Haber Girişi: 08.10.2022 - 18:35, Güncelleme: 08.10.2022 - 18:35

KOTO'DA KAZANAN NECMİ BULUT

 

KOTO'DA KAZANAN NECMİ BULUT

KOTO seçimlerden Mevcut Başkan Necmi Bulut’un mavi listesi tüm komitelerde seçimi kazandı
Merakla beklenen  Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) komite seçimleri tamamlandı. Oda binasında yapılan seçimde, mevcut başkan Necmi Bulut 25 komitenin tamamında liste hazırlarken, İbrahim Bıyık’ın sarı listesi 13 komitede aday çıkardı. 4 komitede ise beyaz liste seçime girdi. Tamamlanan seçimde Necmi Bulut’un mavi listesi tüm komitelerde kazandı. Seçimde belirlenen toplam 75 meclis üyesinin tamamı mavi listeden oldu. Seçimlerde toplam kullanılan 3 bin 679 oyun 3 bin 34'ünü mavi liste, 538’ini sarı liste, 107’sini ise beyaz liste aldı. Seçilen meclis üyeleri önümüzdeki hafta 11 asil ve 11 yedek yönetim kurulu üyesini seçecek. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından kısa bir konuşma yapa Necmi Bulut, “KOTO senin ekibi olarak 25-0’ı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Burada sadece samimiyet ve dostluğun aldığı bir sonuç var” diyerek tüm üyelere teşekkür etti. KOTO'DA SEÇİLEN KOMİTELER 1. MESLEK KOMİTESİ BAYINDIRLIK VE MADENCİLİK GRUBU Abdurrahman Çuhadar-ASN Mimarlık Mühendislik Veli Başkurt-Nivaş Yapı İnşaat Mesut Ekşi-YMTEK Otomotiv Makina İnşaat Eyüp Gökmen Filinte-AYEF İnşaat Proje Şerif Kızmaz-Şerif Kızmaz Çetin Kolaylı-GCO İnşaat Mehmet Başyiğit-Bumesan Mühendislik 2. MESLEK KOMİTESİ KONUT İNŞAATI GRUBU Mikail Kayacı-Kayacılar İnşaat Hüseyin Avni Aslan-Astek Çelik Konstrüksiyon Mert Kavşut-Mert Kavşut Akif Kahraman-Bedo Harfiyat Lütfi Akbalık-Altek Taahhüt Proje Reşat Mamik-Gülfa Kuyumculuk İnşaat Mustafa Özşentürk-Santürk Yapı 3. MESLEK KOMİTESİ İNŞAATI TAMAMLAYICI FAALİYETLER VE YAPI KOOPERATİFLERİ GRUBU Halil Ardıç-  Kartepe Yapı Denetim Serkan Akyıldız-SGC İnşaat Altyapı Hafriyat Hasan Kanca-Kancalar Nakliyat İnşaat Mustafa Duysak-Ay Taş İnşaat Nakliye Temel Aydın-Günaydın Vinç Hizmetleri Mustafa Özkaraaslan-Kuvvet Yapı Denetim Erkan Yıldız-Yıldız Hafriyat Enerji Nakliyat Hayvancılık 4. MESLEK KOMİTESİ TARIM VE HAYVANCILIK GRUBU Adnan Sancak- Doa Satış ve Pazarlama Mustafa Akcan- Adalı Et ve Et Mamulleri Tahsin Can Kuşkan- Kuşkan Tarım Ürünleri Yasin Tuncay Türkçakal- Türkçakallar Tarım İbrahim Yılmaz- Çiğdem Çiçekçilik Orkun Yılmam- Efsane Et ürünleri Cem Ağtaş - Ağtaş Yapıcı Sebze Meyve 5. MESLEK KOMİTESİ MOBİLYA AĞAÇ İŞLERİ VE ORMANCILIK GRUBU Murat Barış-Barış Kereste Murat Aydın-Aydınlar Dayanıklı Tüketim Malları Metin Sözer-Sözer Orman Ürünleri Melik Fırat Taşer-Fuat Taşer Ağaç Sanayii Nesip Çomaklı-Çomaklılar Halı Mobilya Seyit Orhan Kabasakal-Apel Orman Ürünleri Abdullah Bostan-Bostanlar İnşaat Malzemeleri ve Orman Ürünleri 6. MESLEK KOMİTESİİNŞA AT MALZEMELERİ VE TESİSAT İŞLERİ GRUBU İbrahim Atalay-Atalay Endüstriyel İbrahim İbrahimoğlu-İbrahimoğlu Pazarlama Mehmet Baştürk-İmamoğulları Mahrukat Madencilik Mehmet Akgüneş-Ufuk Yapı Malzemeleri Salih Türe-Salih Türe Mehmet Uzuner-Uzerman Mühendislik Gökhan Çakır-  İzmit Rulman 7. MESLEK KOMİTESİ PLASTİK VE KİMYA GRUBU İbrahim İkiz-Polimar Boya Ali Yüksel Balaban-Balaban Isı Cam Kerim Bayramoğlu-By Dizayn Endüstriyel Yapı Osman Kışhan-Kışhan Yapı Yavuz Selim Öztürk-Dupoll Enerji Entegre Atık Yönetimi Hüseyin Ayseçkin-İzmit Boyakimya Melike Bilir-Devin Boya Kimya 8. MESLEK KOMİTESİ MAKİNE GRUBU Yusuf Ziya Uludüz-Sadıkoğlu Makine Nurdoğan Canıgeniş-Caner Makine Tunç Tuncaboylu-T.T. Makine Muharrem Doğan (Uzman Alüminyum Zihni Çelik-Hamidiye Makine Erdem Küçükateş-Ersan Endüstriyel Ahmet Kösemen-Kösemen Makine 9. MESLEK KOMİTESİ FIRIN, PASTANE VE MARKETLER GRUBU Abdurrahman Kaya-Günkay Gıda Ahmet Kul-Kulzade Gıda Fatih Günen-Günen Gıda Baki Kurt-Atakanlar Gıda Mehmet Buzacı-S.S. Pirelli İşçileri Tüketim Koop. PİMKO Nurdoğan Özdemir-Bekiroğlu Şarküteri Gıda Hüseyin Keleş-1001 Market Gıda 10. MESLEK KOMİTESİ DAYANIKLI TÜKETİM MALZEMELERİ GRUBU Ömer Efe-Efem Ticaret Cafer Kozluca-Anıl Ticaret Mevlüt Yıldız-Yıldızlar Zücaciye Halil İbrahim Yalnız-İzmit İletişim Selim Baştürk-Kardeşler Ltd. Şti. Hüseyin Servet Çek-Penta Taşıt Abdurrahman Yıldırım-Sevdiz Halı 11. MESLEK KOMİTESİ SAĞLIK GRUBU Hüseyin Gezer-Anadolu Eczanesi Dr. Veysel Besnili-Özel Seygöl Aile Sağlık Hizmetleri Dr. Gökhan Gümüştaş-Jinerad Özel Sağlık Hizmetleri/Medical Park Hastanesi Yusuf Albayrak-Arı Medikal/Doğu Marmara Medikalciler Derneği Başkanı Selçuk Bakırlı-Bilmed Tıbbi Malzeme ve Sağlık Hizmetleri Dr. Hakan Görgülü-Akademi Hastanesi Tahsin Koçyiğit-Koçyiğit Rehabilitasyon/Rehabilitasyon Merkezleri Derneği Başkanı 12. MESLEK KOMİTESİ MOTORLU TAŞITLAR VE OTOMOTİV YEDEK PARÇA GRUBU Volkan Yılmaz-Kocaeli Yılmazlar Oto Hasan Kaya-Kocaeli Kaya Otomotiv Muhammet Ertürk-Ertürk Oto Serkan Karakadılar-SERKAR Grup Serkan Çataloğlu-Öz Teknik Oto Seyfi Özkar-Balans Otomotiv Fevzi Bilen-Kardeşler Rot Balans Otomotiv 13. MESLEK KOMİTESİ AKARYAKIT GRUBU İsmet Temizel-Temizel Petrol Cevat Yıldız-Sitare Petrol Davut Gözübüyük-Esa Petrol Zeynep Cici Morgül-Cicioğlu Petrol Alparslan Şimşek-Aslan Şimşek Petrol Baturhan Üretürk-Kaptanlar Petrol Necmi Hıra-Rahmiye Petrol Ürünleri 14. MESLEK KOMİTESİ BANKA VE KUYUMCULAR GRUBU Nuri Koç- Koç Gold Hakan Yaşar Ulutan- Sefa Kuyumculuk Onur Altaş- Altaş Gold Kuyumculuk Oral Altın- Altınköşk Kuyumculuk Evren Yılmazer- Evren Yılmazer Altuğ Bayram- İkizler Kuyumculuk 15. MESLEK KOMİTESİ BİLİŞİM VE BÜRO MALZEMELERİ GRUBU Mehmet Akif Şen-Özşen Matbaa Emrullah Yolasığmaz-Prodos Bilişim Şükrü Burak Peksoy-Kent Kart Serkan Kasımoğlu-Proser Bilişim Gürsel Süt-Gürsel Bilgisayar Mustafa Elol-Bna Bilişim 16. MESLEK KOMİTESİ KAFE, PİŞMANİYE VE HAZIR YEMEK GRUBU Yaşar Can-Yaşar Can Kadir Çetin-Boğaziçi Pişmaniye Sami Durmuşoğlu-Lema Yemek Gıda Mehmet Yıldırım-Mehmet Yıldırım Ahmet Bölükbaşı-Bölükbaşı Gıda Şinasi Okuş-Asya Börek Gökhan Alet-Çınaraltı Künefe 17. MESLEK KOMİTESİ NAKLİYE VE SEYAHAT ACENTELİĞİ GRUBU Hızır Fatih Sarıoğlu - Kocaeli Tur Seyahat Acentesi Sedat Köse - Kocaeli Güven Seyahat Mehmet Yaşar - MRY Taşımacılık Turizm Semra Demir Çavdar - Reba Denizcilik Hizmetleri Musa Karabalık - Peytur Nakliyat Mesut Göksoy -  Körfez Turizm İbrahim Yağız - S.S. Kocaeli  Derince Mot.Taş.Koop. 18. MESLEK KOMİTESİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GRUBU Fikret Yıldırım-Kartepe Sertifikasyon Fatih Özcan-Etki Ortak Sağlık Emine Nilay Özkan-Enkon Danışmanlık Osman sağlık-Sağlıkpark Zeynep çakır-Veri Çevre ve İş Güvenliği) Hadiye Akkurt-HNH İnşaat Burcu Korkmazer-Serka Gayrimenkul 19. MESLEK KOMİTESİ TELEKOMÜNİKASYON, REKLAM VE GÜVENLİK HİZMETLERİ GRUBU İbrahim Şahin-Delta Fotoğrafçılık Ali Suat Birer-Suat Kuaför Güzellik Salonu Hasan Cemil Altınkaya-Atayurt İletişim Onur Ak-Vipsaş Güvenlik Özel Koruma Yunus Akyürek-Kilitfikir Prodüksiyon Basın Yayın Ceylani Yetkin-Yetkinler İletişim) Yılmaz Ayyıldız-Service Group Tesis 20. MESLEK KOMİTESİ KONAKLAMA VE RESTORANLAR GRUBU Yusuf Erenkaya - Sude Dondurma Cafe Eray Bodur - Trakya Gıda İlhan Akkurt - Galaksi Otelcilik Cem Gür - Morgezegen Gıda Turizm Şaban Kulaksız - Kentri Gıda Turizm Fatih Temiz - Karadeniz Meşhur Kavurmacısı Muhammet Ali Çağlar - Babil Bungalow Hotel 21. MESLEK KOMİTESİ TEKSTİL VE GİYİM GRUBU İrfan Öge-Ögeler Kooperatif İrfan Taban-Şafak Giyim Mustafa Çavuş-Çavuşoğulları Sanayi Ferhat Akbaş-Akbaşlar Giyim Ebru Töle-Tuval Butik Enes Özakgüneş-Sümer Tekstil Ali Arısoy-Bayan Nilay 22. MESLEK KOMİTESİ SİGORTACILAR GRUBU Necmi Bulut- İz Er Sigorta Abdulkadir Kadir Tiryaki- Zekeriya Tiryaki Sigorta Cem Serhat Dayanç- KC Sigorta Cemal Türengül – Türengül Sigorta Esma Bektaş- Es Se Sigorta Erman Kozluca- Kozluca Sigorta Nihat Güngör- Venüs Sigorta Aracılık Hizmetleri 23. MESLEK KOMİTESİ ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI GRUBU Yıldırım Yılmaz-Özel İzmit Yıldırım Eğitim Handan Kümeli-Altıgen Özel Eğitim Alparslan Naipoğlu-Naipoğlu Özel Anaokulu İsmail Aydemir-Sungurbey Eğitim Melike Andız-Özel Beşduyu Rehabilitasyon Mehmet Eray Camgöz-Dünya Zamanı Özel Eğitim 24. MESLEK KOMİTESİ METAL GRUBU Yaşar Teke-Anıt Kontrol Sistemleri Serkan Akçay-BBMES Dış Ticaret Yücel Celep-Marmara Teknoloji Otomasyon Selman Yıldırım-Beta Teknik Turhan Keskin-Eksproma Elektrik Ediz Demirkol-Demirkol Hurda 25. MESLEK KOMİTESİ MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK GRUBU Ümit Kum- UKM Harita Müh. Hicran Bozkurt-YAB Mühendislik Kübra Öter-Net Bir Mimarlık Musa Gürsoy-FGM Mühendislik Sedat Kul-Kul Mimarlık Cantuğ Akyıldız-Cantuğ Akyıldız İnşaat Nazire Başar-Başar Elektroteknik
KOTO seçimlerden Mevcut Başkan Necmi Bulut’un mavi listesi tüm komitelerde seçimi kazandı

Merakla beklenen  Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) komite seçimleri tamamlandı. Oda binasında yapılan seçimde, mevcut başkan Necmi Bulut 25 komitenin tamamında liste hazırlarken, İbrahim Bıyık’ın sarı listesi 13 komitede aday çıkardı. 4 komitede ise beyaz liste seçime girdi.

Tamamlanan seçimde Necmi Bulut’un mavi listesi tüm komitelerde kazandı. Seçimde belirlenen toplam 75 meclis üyesinin tamamı mavi listeden oldu. Seçimlerde toplam kullanılan 3 bin 679 oyun 3 bin 34'ünü mavi liste, 538’ini sarı liste, 107’sini ise beyaz liste aldı.

Seçilen meclis üyeleri önümüzdeki hafta 11 asil ve 11 yedek yönetim kurulu üyesini seçecek.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından kısa bir konuşma yapa Necmi Bulut, “KOTO senin ekibi olarak 25-0’ı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Burada sadece samimiyet ve dostluğun aldığı bir sonuç var” diyerek tüm üyelere teşekkür etti.

KOTO'DA SEÇİLEN KOMİTELER

1. MESLEK KOMİTESİ
BAYINDIRLIK VE MADENCİLİK GRUBU

Abdurrahman Çuhadar-ASN Mimarlık Mühendislik

Veli Başkurt-Nivaş Yapı İnşaat

Mesut Ekşi-YMTEK Otomotiv Makina İnşaat

Eyüp Gökmen Filinte-AYEF İnşaat Proje

Şerif Kızmaz-Şerif Kızmaz

Çetin Kolaylı-GCO İnşaat

Mehmet Başyiğit-Bumesan Mühendislik

2. MESLEK KOMİTESİ
KONUT İNŞAATI GRUBU

Mikail Kayacı-Kayacılar İnşaat

Hüseyin Avni Aslan-Astek Çelik Konstrüksiyon

Mert Kavşut-Mert Kavşut

Akif Kahraman-Bedo Harfiyat

Lütfi Akbalık-Altek Taahhüt Proje

Reşat Mamik-Gülfa Kuyumculuk İnşaat

Mustafa Özşentürk-Santürk Yapı

3. MESLEK KOMİTESİ
İNŞAATI TAMAMLAYICI FAALİYETLER VE YAPI KOOPERATİFLERİ GRUBU

Halil Ardıç-  Kartepe Yapı Denetim

Serkan Akyıldız-SGC İnşaat Altyapı Hafriyat

Hasan Kanca-Kancalar Nakliyat İnşaat

Mustafa Duysak-Ay Taş İnşaat Nakliye

Temel Aydın-Günaydın Vinç Hizmetleri

Mustafa Özkaraaslan-Kuvvet Yapı Denetim

Erkan Yıldız-Yıldız Hafriyat Enerji Nakliyat Hayvancılık

4. MESLEK KOMİTESİ
TARIM VE HAYVANCILIK GRUBU

Adnan Sancak- Doa Satış ve Pazarlama

Mustafa Akcan- Adalı Et ve Et Mamulleri
Tahsin Can Kuşkan- Kuşkan Tarım Ürünleri

Yasin Tuncay Türkçakal- Türkçakallar Tarım

İbrahim Yılmaz- Çiğdem Çiçekçilik

Orkun Yılmam- Efsane Et ürünleri

Cem Ağtaş - Ağtaş Yapıcı Sebze Meyve

5. MESLEK KOMİTESİ
MOBİLYA AĞAÇ İŞLERİ VE ORMANCILIK GRUBU

Murat Barış-Barış Kereste

Murat Aydın-Aydınlar Dayanıklı Tüketim Malları

Metin Sözer-Sözer Orman Ürünleri

Melik Fırat Taşer-Fuat Taşer Ağaç Sanayii

Nesip Çomaklı-Çomaklılar Halı Mobilya

Seyit Orhan Kabasakal-Apel Orman Ürünleri

Abdullah Bostan-Bostanlar İnşaat Malzemeleri ve Orman Ürünleri

6. MESLEK KOMİTESİİNŞA
AT MALZEMELERİ VE TESİSAT İŞLERİ GRUBU

İbrahim Atalay-Atalay Endüstriyel

İbrahim İbrahimoğlu-İbrahimoğlu Pazarlama

Mehmet Baştürk-İmamoğulları Mahrukat Madencilik

Mehmet Akgüneş-Ufuk Yapı Malzemeleri

Salih Türe-Salih Türe

Mehmet Uzuner-Uzerman Mühendislik

Gökhan Çakır-  İzmit Rulman

7. MESLEK KOMİTESİ
PLASTİK VE KİMYA GRUBU

İbrahim İkiz-Polimar Boya

Ali Yüksel Balaban-Balaban Isı Cam

Kerim Bayramoğlu-By Dizayn Endüstriyel Yapı

Osman Kışhan-Kışhan Yapı

Yavuz Selim Öztürk-Dupoll Enerji Entegre Atık Yönetimi

Hüseyin Ayseçkin-İzmit Boyakimya

Melike Bilir-Devin Boya Kimya

8. MESLEK KOMİTESİ
MAKİNE GRUBU

Yusuf Ziya Uludüz-Sadıkoğlu Makine

Nurdoğan Canıgeniş-Caner Makine

Tunç Tuncaboylu-T.T. Makine

Muharrem Doğan (Uzman Alüminyum

Zihni Çelik-Hamidiye Makine

Erdem Küçükateş-Ersan Endüstriyel

Ahmet Kösemen-Kösemen Makine

9. MESLEK KOMİTESİ
FIRIN, PASTANE VE MARKETLER GRUBU

Abdurrahman Kaya-Günkay Gıda

Ahmet Kul-Kulzade Gıda

Fatih Günen-Günen Gıda

Baki Kurt-Atakanlar Gıda

Mehmet Buzacı-S.S. Pirelli İşçileri Tüketim Koop. PİMKO

Nurdoğan Özdemir-Bekiroğlu Şarküteri Gıda

Hüseyin Keleş-1001 Market Gıda

10. MESLEK KOMİTESİ
DAYANIKLI TÜKETİM MALZEMELERİ GRUBU

Ömer Efe-Efem Ticaret

Cafer Kozluca-Anıl Ticaret

Mevlüt Yıldız-Yıldızlar Zücaciye

Halil İbrahim Yalnız-İzmit İletişim

Selim Baştürk-Kardeşler Ltd. Şti.

Hüseyin Servet Çek-Penta Taşıt

Abdurrahman Yıldırım-Sevdiz Halı

11. MESLEK KOMİTESİ
SAĞLIK GRUBU

Hüseyin Gezer-Anadolu Eczanesi
Dr. Veysel Besnili-Özel Seygöl Aile Sağlık Hizmetleri

Dr. Gökhan Gümüştaş-Jinerad Özel Sağlık Hizmetleri/Medical Park Hastanesi

Yusuf Albayrak-Arı Medikal/Doğu Marmara Medikalciler Derneği Başkanı

Selçuk Bakırlı-Bilmed Tıbbi Malzeme ve Sağlık Hizmetleri

Dr. Hakan Görgülü-Akademi Hastanesi

Tahsin Koçyiğit-Koçyiğit Rehabilitasyon/Rehabilitasyon Merkezleri Derneği Başkanı

12. MESLEK KOMİTESİ
MOTORLU TAŞITLAR VE OTOMOTİV YEDEK PARÇA GRUBU

Volkan Yılmaz-Kocaeli Yılmazlar Oto

Hasan Kaya-Kocaeli Kaya Otomotiv

Muhammet Ertürk-Ertürk Oto

Serkan Karakadılar-SERKAR Grup

Serkan Çataloğlu-Öz Teknik Oto

Seyfi Özkar-Balans Otomotiv

Fevzi Bilen-Kardeşler Rot Balans Otomotiv

13. MESLEK KOMİTESİ
AKARYAKIT GRUBU

İsmet Temizel-Temizel Petrol

Cevat Yıldız-Sitare Petrol

Davut Gözübüyük-Esa Petrol

Zeynep Cici Morgül-Cicioğlu Petrol

Alparslan Şimşek-Aslan Şimşek Petrol

Baturhan Üretürk-Kaptanlar Petrol

Necmi Hıra-Rahmiye Petrol Ürünleri

14. MESLEK KOMİTESİ
BANKA VE KUYUMCULAR GRUBU

Nuri Koç- Koç Gold

Hakan Yaşar Ulutan- Sefa Kuyumculuk

Onur Altaş- Altaş Gold Kuyumculuk

Oral Altın- Altınköşk Kuyumculuk

Evren Yılmazer- Evren Yılmazer

Altuğ Bayram- İkizler Kuyumculuk

15. MESLEK KOMİTESİ
BİLİŞİM VE BÜRO MALZEMELERİ GRUBU

Mehmet Akif Şen-Özşen Matbaa

Emrullah Yolasığmaz-Prodos Bilişim

Şükrü Burak Peksoy-Kent Kart

Serkan Kasımoğlu-Proser Bilişim

Gürsel Süt-Gürsel Bilgisayar

Mustafa Elol-Bna Bilişim

16. MESLEK KOMİTESİ
KAFE, PİŞMANİYE VE HAZIR YEMEK GRUBU

Yaşar Can-Yaşar Can

Kadir Çetin-Boğaziçi Pişmaniye

Sami Durmuşoğlu-Lema Yemek Gıda

Mehmet Yıldırım-Mehmet Yıldırım

Ahmet Bölükbaşı-Bölükbaşı Gıda

Şinasi Okuş-Asya Börek

Gökhan Alet-Çınaraltı Künefe

17. MESLEK KOMİTESİ
NAKLİYE VE SEYAHAT ACENTELİĞİ GRUBU

Hızır Fatih Sarıoğlu - Kocaeli Tur Seyahat Acentesi

Sedat Köse - Kocaeli Güven Seyahat

Mehmet Yaşar - MRY Taşımacılık Turizm

Semra Demir Çavdar - Reba Denizcilik Hizmetleri

Musa Karabalık - Peytur Nakliyat

Mesut Göksoy -  Körfez Turizm

İbrahim Yağız - S.S. Kocaeli  Derince Mot.Taş.Koop.

18. MESLEK KOMİTESİ
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GRUBU

Fikret Yıldırım-Kartepe Sertifikasyon

Fatih Özcan-Etki Ortak Sağlık

Emine Nilay Özkan-Enkon Danışmanlık

Osman sağlık-Sağlıkpark

Zeynep çakır-Veri Çevre ve İş Güvenliği)

Hadiye Akkurt-HNH İnşaat

Burcu Korkmazer-Serka Gayrimenkul

19. MESLEK KOMİTESİ
TELEKOMÜNİKASYON, REKLAM VE GÜVENLİK HİZMETLERİ GRUBU

İbrahim Şahin-Delta Fotoğrafçılık

Ali Suat Birer-Suat Kuaför Güzellik Salonu

Hasan Cemil Altınkaya-Atayurt İletişim

Onur Ak-Vipsaş Güvenlik Özel Koruma

Yunus Akyürek-Kilitfikir Prodüksiyon Basın Yayın

Ceylani Yetkin-Yetkinler İletişim)

Yılmaz Ayyıldız-Service Group Tesis

20. MESLEK KOMİTESİ
KONAKLAMA VE RESTORANLAR GRUBU

Yusuf Erenkaya - Sude Dondurma Cafe

Eray Bodur - Trakya Gıda

İlhan Akkurt - Galaksi Otelcilik

Cem Gür - Morgezegen Gıda Turizm

Şaban Kulaksız - Kentri Gıda Turizm

Fatih Temiz - Karadeniz Meşhur Kavurmacısı

Muhammet Ali Çağlar - Babil Bungalow Hotel

21. MESLEK KOMİTESİ
TEKSTİL VE GİYİM GRUBU

İrfan Öge-Ögeler Kooperatif

İrfan Taban-Şafak Giyim

Mustafa Çavuş-Çavuşoğulları Sanayi

Ferhat Akbaş-Akbaşlar Giyim

Ebru Töle-Tuval Butik

Enes Özakgüneş-Sümer Tekstil

Ali Arısoy-Bayan Nilay

22. MESLEK KOMİTESİ
SİGORTACILAR GRUBU

Necmi Bulut- İz Er Sigorta

Abdulkadir Kadir Tiryaki- Zekeriya Tiryaki Sigorta

Cem Serhat Dayanç- KC Sigorta

Cemal Türengül – Türengül Sigorta

Esma Bektaş- Es Se Sigorta

Erman Kozluca- Kozluca Sigorta

Nihat Güngör- Venüs Sigorta Aracılık Hizmetleri

23. MESLEK KOMİTESİ
ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI GRUBU

Yıldırım Yılmaz-Özel İzmit Yıldırım Eğitim

Handan Kümeli-Altıgen Özel Eğitim

Alparslan Naipoğlu-Naipoğlu Özel Anaokulu

İsmail Aydemir-Sungurbey Eğitim

Melike Andız-Özel Beşduyu Rehabilitasyon

Mehmet Eray Camgöz-Dünya Zamanı Özel Eğitim

24. MESLEK KOMİTESİ
METAL GRUBU

Yaşar Teke-Anıt Kontrol Sistemleri

Serkan Akçay-BBMES Dış Ticaret

Yücel Celep-Marmara Teknoloji Otomasyon

Selman Yıldırım-Beta Teknik

Turhan Keskin-Eksproma Elektrik

Ediz Demirkol-Demirkol Hurda

25. MESLEK KOMİTESİ
MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK GRUBU

Ümit Kum- UKM Harita Müh.

Hicran Bozkurt-YAB Mühendislik

Kübra Öter-Net Bir Mimarlık

Musa Gürsoy-FGM Mühendislik

Sedat Kul-Kul Mimarlık

Cantuğ Akyıldız-Cantuğ Akyıldız İnşaat

Nazire Başar-Başar Elektroteknik

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kocaeliyenihaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.